У Калинівці відбувся Олімпійський день бігу

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
Медіакіт сайту/ціни на рекламу

Більше двохсот школярів з п’ятнадцяти шкіл району взяли участь у змаганнях з легкої атлетики.

На старт легкоатлетичних змагань в Олімпійський день бігу вийшло більше 200 школярів з п’ятнадцяти навчальних закладів району. Ці змагання йшли також у залік спартакіади школярів Калинівського району.

В програмі змагань була одна дистанція — 100 метрів.

В командному заліку шкіл Калинівської ОТГ перемогла команда загальноосвітньої школи № 1, призерами змагань стали команди ЗОШ № 2-гімназії та № 3.

Фейсбук
Фейсбук
Фейсбук
Фейсбук
Фейсбук
Фейсбук

А серед сільських шкіл першою була команда Корделівської СЗШ. На другому місці команда Павлівської ЗОШ, на третьому — ЗОШ села Бережан.

В індивідуальному заліку перемогли Назар Дікало (Дружелюбівська ЗОШ) та Влада Гресєва (ЗОШ № 1), а серед сільських шкіл — Роман Янчевський (Гущинецька ЗОШ) та Марія Чуйко (Корделівська ЗОШ).