Калинівчани здобули чотири призових місця на всеукраїнському турнірі

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
Медіакіт сайту/ціни на рекламу

Чотири призових місць здобули калинівські шашкісти на третьому Всеукраїнському турнірі з шашок-64 Vinnytsia Masters 2019.

В змаганнях взяли участь 38 спортсменів з 8 регіонів країни: Вінницької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Львівської, Миколаївської, Сумської областей та міста Києва.

Гравці були поділені на три турніри залежно від звання чи розряду. У турнірі, де змагалися кандидати у майстри спорту і першорозрядники, калинівчанин Петро Ціхановський посів третє місце, випередивши свого тренера Анатолія Мельника.

У цій же категорії калинівчанка Анна Безе посіла п’яте місце у загальному заліку і перше серед жінок.

У турнірі, де змагалися спортсмени, що мають ІІ і ІІІ розряди, п’ятнадцятирічний калинівчан Артем Панасюк набрав 13 очок з 14 можливих і посів перше місце, а дев’ятирічна Анна Таратухіна стала третьою серед дівчат.