Калинівська «Фортуна»: дівчата здобули медалі на «Весняній феєрії»

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
Медіакіт сайту/ціни на рекламу

Калинівські дівчата з команди «Фортуна» стали призерками чемпіонату Вінницької області з футболу серед жінок, який мав доволі поетичну назву «Весняна феєрія».

Калинівчанки, яких тренує Геннадій Марчук, посіли друге місце і поступилися лише суперницям з відомої спортивної школи Блохіна – Беланова.

Фото надав Г.Марчук

За результатами змагань дві футболістки «Фортуни» - Дана Козловська та Емма Горностай - потрапили до складу збірної Вінницької області Ю – 14 і зараз у Калуші беруть участь у фінальному етапі чемпіонату України з футболу серед дівочих команд до 14 років. Збірна Вінницької області, за яку виступають футболістки «Фортуни», змагається за місця з 1 по 9.