«Ягуар» здобув Суперкубок Калинівського району з футболу

Поділитись у Facebook Відправити в Twitter
Медіакіт сайту/ціни на рекламу

Команда Калинівського полку Національної гвардії імені Івана Богуна здобуває футбольні трофеї один за одним. У День перемоги, 9 травня, «Ягуар» завоював Суперкубок Калинівського району з футболу.

У матчі за Суперкубок «Ягуар» з рахунком 3:2 переміг калинівську «Фортуну».

«Ягуар» першим відкрив рахунок, забивши гол з пенальті, і до перерви зберіг свою перевагу.

Калинівка Сіty

У другому таймі «Фортуна» кинула у бій свій найкращий резерв – спочатку Олексія Пивовара, а потім і найстаршого учасника гри, ветерана калинівського футболу Ігоря Михальчука.

Ігор МихальчукКалинівка Сіty

У другому таймі глядачі побачили чотири забитих м’ячі. Спочатку забив Сергій Коломієць зробив рахунок 2:0 на користь «Ягуара». Згодом Олексій Пивовар один гол відіграв, але Олександр Киричек відновив перевагу «Ягуара» у два м’ячі. Олексій Пивовар забив ще один гол, однак на більше «Фортуни» не вистачило.

Новоспечені володарі Суперкубку Калинівка Сіty

3:2 і це вже другий кубок, що здобуває «Ягуар» за два останні тижні. У кінці квітня команда полку імені Івана Богуна здобула Кубок об’єднаних сил, а тепер і Суперкубок Калинівського району.

Командир полку Богдан Вакулко вітає футболістів "Ягуару" з перемогою Калинівка Сіty

Голова районної федерації футболу Валерій Катальчук вручив учасникам гри кубки, а також призи найкращим гравцям. У складі «Фортуни» найкращим був Олексій Пивовар, а у «Ягуара» - Віталій Лисий.